Про бібліотеку

Основні принципи управління

Бібліотека в нашій школі була заснована для всебічного розвитку дітей та для допомоги в роботі вчителів. Іі історія розпочалась у 1960 році, з того часу в ній проводилось та проводиться безліч акцій, конкурсів, виставок. У цих заходах брали й беруть  участь учні школи, учителі, батьки. Діти - переможці були нагороджені призами та грамотами. Кожен рік проводиться акція «Живи, книго!», де пропагується книга, ставлення до неї. Організовуються заходи, які виховують культурну і соціальну самосвідомість, сприяють емоційному розвитку підростаючого покоління. Шкільна бібліотека сьогодні – це відчинені двері в широкий світ, варто лише переступити поріг, щоб отримати різноманітну інформацію. Бібліотека обладнана компютером і підключенням до Інтернет-мережі.